Увійти

ЗареєструватисяСереда, 03 травня 2017 19:27

Зареєстровано Яворівський індустріальний парк

Міністерство економічного розвитку і торгівлі зареєструвало Яворівський індустріальний парк.

Передає Інтерфакс-Україна

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України від 26 квітня включило до Реєстру індустріальних (промислових) парків Яворівський індустріальний парк у Львівській області, який став 19-м в реєстрі.

Згідно з повідомленням на сайті МЕРТ в середу, на території парку знаходиться транспортна розв'язка за напрямками смт Немирів і далі, через митний перехід в Рава-Руській на Замосць (Польща); Яворів і далі по трасі М10 - на Львів: смт Краковець і далі через митний перехід на Ярослав (Польща).

У 5 км від об'єкта розташований митний перехід Грушів - Будомєж, який по трасі місцевого значення "866" веде до польського Любачув.

Ініціатором створення парку площею 40 га виступила Яворівська районна рада. Він створений строком на 30 років з метою забезпечення розвитку та підвищення конкурентоспроможності Яворівського району за рахунок активізації інвестиційної діяльності та залучення інвестицій.

Згідно із законодавством, індустріальний парк може розміщуватися на одній або декількох суміжних земельних ділянках. Його площа повинна бути від 15 до 700 га. Парк створюється не менше ніж на 30 років.

Держпідтримка створення і функціонування ІП включає виділення коштів з держфонду регіонального розвитку за умови співфінансування з місцевих бюджетів в розмірі 10% їх кошторисної вартості, звільнення від пайової участі в розвитку місцевої інфраструктури в разі будівництва об'єктів в межах ВП, а також звільнення від сплати імпортного мита при ввезенні обладнання та комплектуючих, які не виробляються в Україні.

Як повідомив голова Яворівської районної державної адміністрації  - Орест Хлян.

«Даний проект, відповідно до Стратегії розвитку Яворівського району до 2020 року дуже важливий проект, визначений в основних пріоритетах. Це означає, що Яворівський ІП є територією, офіційно визначеною державою, на якій будуть створені нові підприємства, робочі місця, і український конкурентний продукт. Навіть у такий непростий час Яворівщина може відзначити, що інвестиції йдуть, і будуються нові заводи, модернізуються підприємства».

Наступним кроком буде оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації №289/02-06 від 20 квітня 2017 року «Про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії Яворівського індустріального парку».

Прочитано 691 разів

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
http://www.yavir.net/novunu/ekonomika/item/337-zareiestrovano-yavorivskyi-industrialnyi-park#sigProId99444ad2b2

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner