Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 05 травня 2017 23:33

Робоча зустріч з аграріями Яворівщини

Вчора 4 травня заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА - Людмила Гончаренко та голова Львівського обласного фонду підтримки житлового будівництва на селі - Зеновій Древняк провели робочу зустріч у Яворівській районній державній адміністрації із територіальною громадою та аграріями регіону.

Про повідомляє Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА

Ознайомили присутніх із перспективами та можливостями розвитку малого та середнього аграрного підприємництва на території Львівської області, із напрямами фінансової підтримки за програмами державного та обласного рівнів.
Розповіли про можливість скористатись Комплексною програмою підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області, яка затверджена на 2016-2020 роки, та якою передбачено надання пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів для розвитку власного аграрного бізнесу, на компенсацію відсотків за кредитами, одержаними від банків та кредитних спілок, та про фінансову підтримку у вигляді дотації на площу угідь, на яких проводитимуться заходи із збереження та відтворення родючості грунтів.

У жвавій дискусії обговорили перспективи розвитку районної програми підтримки для аграріїв, присутні вислови пропозиції та ідеї для кращого впровадження такої програми. Такі робочі зустрічі проводяться по всіх районах Львівської області з метою проінформованості населення щодо можливості покращення розвитку власного агробізнесу зокрема та розвитку сільських територій загалом.

Прочитано 583 разів

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
http://www.yavir.net/novunu/ekonomika/item/352-robocha-zustrich-z-ahrariiamy-yavorivshchyny#sigProIddecfb1cbfa

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner