Увійти

Зареєструватися


Вівторок, 02 липня 2019 10:37

Проти міського голови Яворова порушили кримінальну справу

Павло Бакунець перешкоджав професійній діяльності журналіста

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

Нещодавно стало відомо, що у Яворівському відділі Національної поліції, відкрили кримінальне провадження проти міського голови Яворова - Павла Бакунця, за статтею 171 Кримінального кодексу України, по факту перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Так наприкінці квітня 2019 року в приміщенні Яворівської міської ради, після засідання Виконавчого комітету ЯМР, на журналіста газети «Громадський Контроль Яворівщини», під час здійснення його професійної діяльності, був здійсненний напад міським головою Яворова - Павлом Бакунець, який застосовував до журналіста фізичний вплив, виштовхував з кабінету, а також образливо чіплявся з нецензурними висловлюваннями в сторону представника ЗМІ – йдеться в повідомленні про злочин. Проводиться досудове розслідування.

Варто зазначити, що слідчий відділ Яворівського відділу поліції, який очолює Дмитро Павленко, відмовився порушувати проти мера кримінальне провадження. Однак Яворівський районний суд зобов’язав Яворівський ВП провести об’єктивне розслідування та притягнути винних осіб до відповідальності.

Нагадаємо, що це вже не перше кримінальне провадження де фігурує Павло Бакунець. Слідчим відділом Яворівського відділу поліції проводилось досудове розслідування з приводу підробки документів міським головою, а саме протоколу громадських слухань та підробки протоколу при голосуванні Бакунцю за премію до заробітної плати. Через затягування справи та упередженне ставлення з боку яворівських правоохоронців кримінальні справи передали в Городоцький віддлі поліції для обєктивного розслідування.

Також очільник міста Яворів та кандидат в депутати до Верховної ради України, визнаний Яворівським районним та Львівським апеляційним судами корупціонером. Зокрема про надання в безоплатну оренду земельні ділянки для свого брата під встановлення білбордів.

Прочитано 2634 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner