Увійти

Зареєструватися


П'ятниця, 31 серпня 2018 15:34

Розширена колегія відділу освіти Яворівської РДА

30-го серпня, відбулося розширене засідання колегії відділу освіти.

Про це повідомляє Відділ освіти Яворівської РДА.

У Народному домі міста Яворова відбулася розширена колегія відділу освіти Яворівської РДА за участі директорів ЗЗСО, ЗДО та ПНЗ та членів президії ради профспілки працівників освіти і науки району. У роботі колегії також взяли участь голова Яворівської районної ради Володимир Сичак та заступник голови Яворівської РДА Ірина Масюк.

Начальник відділу освіти Михайло Дорош, підсумовуючи роботу освітньої галузі за 2017-2018 навчальний рік, подякував керівникам тих освітніх закладів, у яких традиційно високі показники за результатами ЗНО, у роботі з обдарованою молоддю та наголосив, що тільки завдяки партнерській співпраці між керівництвом закладами освіти, педагогічним та батьківським колективом, місцевим самоврядуванням, можна досягти вагомих результатів у створенні належних умов праці та навчання учасників освітнього процесу, покращенні матеріально-технічної бази школи, підготовці закладів до нового навчального року.

Першочерговими та найпріоритетнішими завданнями на 2018-2019 навчальний рік визначено повноцінне забезпечення ЗЗСО району навчально-дидактичними матеріалами, комп’ютерною технікою, шкільними меблями та обладнанням, необхідним для впровадження компетентнісного навчання відповідно до плану реформ Нової української школи.

Проте найсуттєвішим викликом, який постав перед педагогічною спільнотою у передреформаційний 2017-2018 н. р. – підвищення професійної компетентності учителя, який викладатиме у першому класі Нової української школи, поповнення його методичного інструментарію та психолого-педагогічних знань. Як відбувалася підготовка учителів початкових класів та заступників директорів з навчально-виховної роботи, які курують роботу початкової школи, до роботи в умовах НУШ у нашому районі, про заходи та ініціативи методичної служби з цього приводу учасники колегії дізналися, переглянувши відеоряд «Учитель в НУШ – провідник змін», підготовлений методистом Уляною Гловою.

Віримо у те, що педагогічна умілість, фахова майстерність, творчість учителів початкових класів Яворівщини, зорієнтована на потреби дитини, підвищить ефективність навчання, породить творчий пошук та радісні відкриття, довірливі стосунки між учителем і учнями, що і є основою формули Нової української школи.

У засіданні колегії взяли участь голова районної ради Володимир Сичак та заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк, які високо оцінили роботу освітянської галузі як однієї з найуспішніших у районі та запевнили у підтримці усіх ініціатив, що сприятимуть розвитку освіти району.

Прочитано 304 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

bydmarket

Reklama Baner