Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 30 червня 2017 18:02

Депутати Яворівської районної ради хочуть звільнити одного із заступників голови районної ради.

30 червня, в секретаріаті Яворівської районної ради зареєстрований проект рішення про скасування рішення Яворівської районної ради.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.Net

Відповідний проект рішення зареєстрував голова депутатської фракції партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Яворівській районній раді – Орест Гнип.

Даний проект рішення передбачає скасування Рішення Яворівської районної ради від 25 листопада 2015 року, про обрання двох заступників голови Яворівської районної ради, Івана Карпу та Володимира Мацелюха.

Такий проект рішення виник після того, як мешканець Яворівського району - Юрій Кенцало, отримав роз’ясненя комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики і місцевого самоврядування, та звернувся до депутата Яворівської районної ради Ореста Гнипа з відповідною пропозицією.

В даному роз’ясненні, комітету Верховної Ради України, чітко вказується, що Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» дозволяє Яворівській районній раді обертати лише одного заступника голови районної ради. Рекомендації комітетів Верховної ради підлягають обов'язковому розгляду органами місцевого самоврядування та їх посадовими особами. Однак такі роз'яснення не мають статусу офіційного тлумачення.

Також зареєстровано проект рішення про внесення змін до Рішення Яворівської районної ради від 25 листопада 2015 року, щодо чисельність виконавчого апарату Яворівської районної ради в кількості 23 штатних одиниць.

Нагадаємо, що Вищий адміністративний суд України 20 жовтня 2016 року відкрив касаційне провадження щодо скасування Рішення Яворівської районної ради № 10 від 25 листопада 2015 року, про обрання двох заступників голови Яворівської районної ради.

Прочитано 2844 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner