Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 20 липня 2017 08:26

Депутати обласної ради від Яворівщини не виконали рішення районної ради

Депутати Львівської обласної ради: Михайло Ковалик, Дмитро Пазин та Валентин Устименко, не звернулись до обласної ради щодо скасування дозволу гірничого відводу "ТзОВ «Кемарбуд".

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.Net

05 травня 2017 року на засіданні сесії Яворівська районна рада прийняла рішення, одним з пунктів цього рішення, за пропозицією громадського активіста Юрія Кенцала, було звернення до депутатів Львівської облради М.Ковалика, Д.Пазина та В. Устименка щодо скасування рішення «Про погодження гірничого відводу ТзОВ «Кемарбуд», прийнятого Львівською обласною радою 31 січня 2017 року.

Варто зазначити, що депутат обласної ради - Валентин Устименко був присутній на засіданні сесії Яворівської районної ради 5-го травня, брав участь в обговоренні цього рішення та пообіцяв звернутись до обласної ради про скасування надання гірничого відводу ТзОВ «Кемарбуд».

Однак жодний з обласних депутатів від Яворівського району не звернувся до Львівської обласної ради про скасування цього рішення. В свою чергу обласна рада також не розробила відповідного проекту рішення про скасування рішення Львівської облради № 348 від 31.01.2017 року.

Нагадаємо, що 05.05.2017 року Яворівська районна рада майже одноголосно скасувала своє попереднє рішення «Про погодження гірничого відводу ТзОВ «Кемарбуд». Депутати звернулись до своїх обласних колег з проханням також скасувати рішення обласної ради.

Тим часом ТзОВ «Керамбуд», подали позов до Яворівського районного суду про скасування рішення Яворівської районної ради від 05 травня 2017 року «Про скасування Яворівської районної ради від 26.10.2016 року».

Довідка: рішенням № 156 від 26 жовтня 2016 року земельну ділянку площею 27,7га на території Великопільської сільської ради було надано ТзОВ «Керамбуд», кінцевими власниками якого є брат скандально відомого Медведчука, екс-голова Державної податкової адміністрації Львівщини Сергій Медведчук та брат нардепа від опозиційного блоку Тараса Козака Богдан.

Прочитано 2002 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner