Увійти

Зареєструватися

Вівторок, 06 лютого 2018 09:46

Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат

Юлія Городна з Івано-Франкового стала чемпіонкою України з біатлону серед дівчат.

Про це повідомляє повідомляє Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана-Франка.

Змагання проходили на навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України "Тисовець", що у Сколівському районі. Вихованка ДЮСШ "Янтар" (Новояворівськ) Юлія Городна здобула перемогу в гонці переслідування на дистанції 7,5 км, а також фінішувала на п'ятому місці в спринті (6 км). Завдяки своєму успіху Юлія Городна представлятиме збірну України на першій Всесвітній зимовій Гімназіаді 2018, що пройде 5-10 лютого у французькому Греноблі.