Увійти

Зареєструватися


Субота, 22 грудня 2018 23:35

Підсумки футбольного сезону Федерації футболу Яворівського району

Вчора в Яворові відбулась церемонія нагородження "Людина футболу Яворівщини 2018".

Про це повідомляє Федерація футболу Львівської області.

Відзначено кращих гравців чемпіонату Яворівського району з футболу серед команд юнаків. Кращий воротар: Роман Яремій (ФК "Явір" Бердихів). Кращий захисник: Олег Мацелюх (ФК "Шкло"). Кращий нападник: Олег Лядрик (ФК "Замок" Терновиця). Кращий гравець: Роман Драницький (ФК "Шкло"). Кращий бомбардир: Богдан Шипка (ФК "Явір" Бердихів).

Медалі отримали чемпіони Яворівського району серед юнацьких команд, володарі Кубку Яворівського району з футболу пам’яті провідника ОУН-УПА Євгена Смука, Суперкубку Яворівського району серед юнаків сезону 2018 - ФК "Явір" Бердихів та срібні призери - ФК "Шкло".

Кращі гравці Чемпіонату Яворівського району з футболу серед команд Другої ліги:
Боровий Михайло - ФК "Колос" Завадів (кращий воротар);
Рій Андрій - ФК "Колос" Завадів (кращий захисник);
Ферцович Андрій - ФК "Волицок" Середкевичі (кращий нападник);
Юпин Олександр - ФК "Верес" Лісок (кращий гравець);
Батіг Назар - ФК "Верес" Лісок (кращий бомбардир).
 
Кращі гравці Чемпіонату Яворівського району з футболу серед команд Першої ліги:
Наконечний Валерій - ФК "Галичина" Кам'янобрід (кращий воротар);
Хлян Іван - ФК "Адреналін" Шкло (кращий захисник);
Блюс Олег - ФК "Адреналін" Шкло (кращий нападник);
Пінчук Василь - ФК "Татари" Наконечне Друге (кращий гравець);
Павлишин Ігор - ФК "Галичина" Кам'янобрід (кращий бомбардир).
 
Кращі гравці Чемпіонату Яворівського району з футболу серед команд Прем'єр-ліги:
Прийма Степан - ФК "Шкло" (кращий воротар);
Сумка Микола - ФК "Дружба" Руда-Краковецька (кращий захисник);
Турба Іван - ФК "Коти" (кращий нападник);
Була Михайло - ФК "Шкло" (кращий гравець);
Володимир Троцько - ФК " Розточчя" Жорниська (кращий бомбардир).
 
Кращі гравці Яворівського району з футболу серед команд дівчат:
Балушко Вероніка - ФК "Янтарочка-2" Новояворівськ (кращий воротар);
Гук Лідія - ФК "Янтарочка-2" Новояворівськ (кращий захисник);
Пришляк Тетяна - ФК "Янтарочка-2" Новояворівськ (кращий півзахисник);
Обух Соломія - ФК "Янтарочка-2" Новояворівськ (кращий нападник);
Іванченко Надія - ФК "Львів-Янтарочка" (кращий бомбардир);
Цидуляк Вероніка - ФК "Янтарочка-2" Новояворівськ (кращий гравець).
 
Кращі гравці Яворівського району з футболу серед жіночих команд:
Тріщук Яна - ФК "Янтарочка-2" Новояворівськ (кращий ворота);
Куп'як Соломія - ФК "Львів-Янтарочка" (кращий захисник);
Занкевич Галина - ФК "Янтарочка-2" Новояворівськ (кращий півзахисник);
Яруш Світлана - ФК "Львів-Янтарочка" (кращий нападник);
Скіба Руслана - ФК "Янтарочка-2" Новояворівськ (кращий бомбардир);
Лукач Романа - ФК "Львів-Янтарочка" (кращий гравець).
 
Кращі гравці Яворівського району з футболу серед команд ветеранів:
Попівняк Степан - кращий воротар;
Флис Ігор - кращий захисник;
Майор Ярослав - кращий півзахисник;
Кучма Володимир - кращий нападник;
Двулят Василь - кращий бомбардир;
Юрійчук Андрій - кращий гравець.
 
Кращий дитячий тренер Яворівського району з футболу:
Писюра Зеновій - ФСК "Янтарний" Новояворівськ;
Когут Тарас - ФК "Львів-Янтарочка";
Шах Богдан - ФК "Кардинал" Вороців;
Стадник Петро - ФК "Шкло";
Вахула Андрій - ФК "Коти";
Таратула Ігор - ФК "Янів" Івано-Франкове.
 
Кращий тренер футболу Яворівського району:
Кондра Дмитро - ФК "Гірник" Новояворівськ;
Заградка Карло - ФК «Янтарочка-2» Новояворівськ;
Каракевич Роман - ФК "Шкло";
Фединяк Іван - ФК "Татари" Наконечне Друге;
Паляниця Ігор - ФК "Січ" Наконечне Перше.
 
Кращий футбольний арбітр Яворівського району:
Заградка Карло (Новояворівськ);
Мруць Іван (Чернилява);
Занько Ярослав (Завадів).
 
Кращий організатор футболу у Яворівському районі:
Русин Орест - тренер ФК "Волицок" Середкевичі;
Занько Юрій - тренер ФК "Колос" Завадів;
Дучак Богдан - начальник ФСК "Янтарний" Новояворівськ;
Михальо Василь - тренер ФК "Нива" Чолгині;
Ошуст Орест - представник ФК "Коти";
Бойко Ігор - представник ФК "Ясени" Ясниська;
Лисак Володимир - начальник ФК "Сокіл" Чернилява;
Вахула Іван - адміністратор ФК "Шкло";
Насаляк Михайло - начальник ФК "Явір" Бердихів;
Бик Руслан - представник ФК "Татари" Наконечне Друге.
 
За сприяння розвитку футболу у Яворівському районі:
Муравель Василь - голова м. Новояворівськ;
Бакунець Павло - голова м. Яворів;
Канус Ростислав - директор СЗШ с. Терновиця;
Семеряк Іван - голова смт. Івано-Франкове;
Мельник Юрій - голова с. Терновиця;
Була Володимир - голова с. Вербляни;
Чекан Дмитро - голова с. Кам'янобрід;
Пелиньо Степан - представник ФК "Верболіз" Вербляни;
Худик Сергій - директор КП ФОК "Старт" Новояворівськ;
Хомік Володимир - директор ТзОВ "Янтасервіс" Старичі;
Молящий Василь - директор "КМК Захід" Новояворівськ.
 
Кращий президент футбольних команд Яворівського району:
Мацелюх Володимир - ФК "Янтарочка-2" Новояворівськ;
Вовк Володимир - ФСК "Янтарний" Новояворівськ;
Копина Віталій - ФК "Гірник" Новояворівськ;
Ткач Юрій - ФСК "Яворів";
Кріль Тарас - ФК "Янів" Івано-Франкове;
Вахула Василь - ФК "Шкло".
 
Кращий спонсор футболу Яворівського району:
Андрейко Віталій - депутат Яворівської райради, співзасновник ПП ЖК "Приозерний";
Рубай Василь - директор ТзОВ "Сервісбуд";
Іващук Андрій - директор ТЦ "Калина";
Рак Андрій - приватний підприємець;
Ушарук Сергій - директор ТзОВ "Галичбудсервіс";
Лупул Юрій - директор ресторанного комплексу "Арта";
Цап Володимир - приватний підприємець;
Юрас Володимир - приватний підприємець;
Мотиль Василь - приватний підприємець;
Рій Василь - приватний підприємець.
 
За вагомий внесок у розвиток футболу Яворівського району:
Воєвода Володимир - представник ФК "Старичі";
Кузь Степан - начальник ФК "Галичин" Кам'янобрід;
Білець Іван - тренер ФК "Волицок" Середкевичі;
Малішевський Ігор - начальник ФК "Розточчя" Жорниська;
Ганута Тарас - капітан ФК "Нива" Чолгині;
Ткачук Петро - тренер ФК "Ясени" Ясниська;
Костур Іван - капітан ФК "Верес" Лісок;
Турба Богдан- представник ФК "Коти";
Худоба Володимир - капітан ФК "Старичі";
Хархаліс Роман - представник ФК "Січ" Наконечне Перше;
Цюпка Ігор - представник ФК "Адреналін" Шкло;
Желіско Андрій - представник ФК "Галичина" Кам'янобрід;
Лемішко Андрій - капітан ФК "Адреналін" Шкло.
 
Найкращий гравець футболу Яворівського району серед юнаків: Тарас Сосновський (ФК "Явір" Бердихів).
 
Найкращий гравець футболу Яворівського району серед дівчат: Софія Зозуля (ФК "Янтарочка-2" Новояворівськ).
 
Найкращий гравець футболу Яворівського району серед жінок: Тетяна Лайщук (ФК "Янтарочка-2" Новояворівськ).
 
Найкращий гравець футболу Яворівського району серед ветеранів: Василь Мацелюх (збірна Яворівського району).
 
Найкращий гравець футболу Яворівського району: Богдан Фостаковський (ФК "Гірник" Новояворівськ, Аматорська збірна Львівської області).
Прочитано 100 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

bydmarket

Reklama Baner