Середа, 23 січня 2019 08:08

Чемпіонат міста Новояворівська з футзалу

Розпочалось друге коло Чемпіонату міста Новояворівська з футзалу 2018/2019.

Про це повідомляє кореспондент Yavir.Net

В першому поєдинку четвертого кола "Торнадо" зустрічалось з "Патріотом". Фаворит пари був очевидним, але ніхто не міг передбачити настільки великий рахунок. 7:23 на користь "Патріота". Другий матч був значно напруженішим. "Феміда" на початку гри відзначилась тричі, але ще до перерви "Янтар" відіграв два м'ячі. Після перерви "Янтар" вийшов вперед, але на цей раз вже "Феміда" відігралась. Проте, втримати хоча б нічию не змогла, пропустивши наприкінці поєдинку.

21.01.2019.

19:30. "Торнадо" - "Патріот". 7:23. Перхайло - 2, Кузнєцов - 3, Кущ-Василишин, Федоришин - Боднарчук Б. - 9, Тураш О. - 2, Попівняк І. - 2, Велитяк - 2, Занько - 2, Клімецький, Смолинець - 2, Ганусич - 3.

"Торнадо": Лисик - Федоришин, Осетров О., Перхайло, Кузнєцов - Кущ-Василишин.

"Патріот": Юркевич - Боднарчук Б., Тураш О., Велитяк, Занько - Ганусич, Клімецький, Смолинець, Попівняк І.

22.01.2019.

20:00. "Феміда" - "Янтар". 4:5. Канафоцький, Кархут А., Шевчик - 2 - Пристацький, Майгер - 4.

"Феміда": Балабух - Кархут А., Чопко, Канафоцький, Шевчик - Дзяйло, Ільчишин.

"Янтар": Ясницький - Манько, Майгер, Ушарук, Пристацький - Цап, Курпіта, Онищак, Іваха - Дітчук.