Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 03 липня 2017 15:39

Скликання ХХХІІІ-ї сесії Яворівської міської ради

06 липня 2017 року о 16.00 годині, в приміщенні Народного Дому м.Яворова відбудеться ХХХІІІ-тя сесія Яворівської міської ради.

Про це повідомляється на сайті Яворівської міської ради

На розгляд сесії виносяться наступні питання порядку денного:

1. Про порядок денний ХХХІІІ сесії Яворівської міської ради.

2. Про надання ФОП Білявець В.П. дозволу укладення договору оренди елемента благоустрою по вул. Маковея у м. Яворів

3. Про надання дозволу на поділ нежитлових приміщень, що є об’єктом права спільної часткової власності

4. Про оренду майна територіальної громади міста Яворова

5. Про внесення змін до Регламенту Яворівської міської ради VII скликання, затвердженого рішенням Яворівської міської ради від 17.12.2015 №13

6. Про внесення змін до рішення Яворівської міської ради № 146 від 24.07.2015 року.

7. Про внесення змін до міського бюджету Яворова на 2017 рік

8. Питання містобудування:

8.1. Про розроблення детального плану території розташованої у м. Яворові по вул. Привокзальна

9. Земельні питання:

9.1. Про затвердження детального плану території по розміщенню земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі гаражу в м. Яворові по пл.Ринок, 5

9.2. Про затвердження детального плану території розташованої в м. Яворові по вул. Львівська (в районі будинку 36)

9.3. Про затвердження детального плану території по розміщенню земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Яворові по вул. Смука

9.4. Про затвердження детального плану території житлових кварталів в районі вул. Марченка – вул. Об’їздна в м. Яворові Львівської області.

9.5. Про затвердження детального плану території для уточнення планування структури та функціонального призначення в районі вулиці Левада в м. Яворів

9.6. Про надання в оренду земельної ділянки ТзОВ «УКР-ПАК»

9.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність Кулешко Л.І.

9.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність Шиманському А.В.

9.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність Кудряшовому Д.О.

9.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність Зеленюху І.С.

9.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність Бондаренко С.Я.

9.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність Першку В.Д.

9.13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кайдер О.Є.

9.14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кайдер А.М.

9.15. Про внесення змін у рішення Яворівської міської ради № 78 від 22.03.2016 року «Про затвердження детального плану території для реконструкції вивільнених приміщень військової частини під ДЮСШ по вул. Львівська у м. Яворові»

9.16. Про визнання таким, що втратив чинність, пункту 2 рішення Яворівської міської ради Львівської області від 28 березня 2017 року № 189 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність гр. Михальській Г.П.»

9.17. Про передачу у власність земельної ділянки Ліщинській Г.М.

9.18. Про визнання таким, що втратив чинність, пункту 2 рішення Яворівської міської ради Львівської області від 14 вересня 2016 року № 326 «Про затвердженнятехнічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність гр. Глова К.В.»

9.19. Про передачу у власність земельної ділянки Ілейко Л.В.

9.20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Гуменюк О.М.

9.21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Ширінській Т.Ю.

9.22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Квас М.М.

9.23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Турко Т.Б.

9.24. Про внесення змін в рішення Яворівської міської ради Львівської області від 29 липня 2016 року № 250 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Трубі О.С.»

9.25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва гаражу Кудряшову Д.О.

9.26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сапило М.М.

9.27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Павловському С.О.

9.28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Копитко І. М.

9.29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Худик Н. В.

9.30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ковтуну О.П.

9.31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Павленко М.М.

9.32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Семочко І.Я.

9.33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою та проведення експертної грошової оцінки щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування об’єкта побутового обслуговування по вул. Левада в м. Яворові Львівської області.

9.34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою та проведення експертної грошової оцінки щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єкта придорожнього сервісу по вул. Левада в м. Яворові Львівської області.

9.35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі по вул. Левада в м. Яворові Львівської області.

9.36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі по вул. Левада в м. Яворові Львівської області.

9.37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для впорядкування межі земельної ділянки що перебувала в оренді кооперативу по будівництву і експлуатації колективних гаражів «Лісний».

10. Різне.

ІІ. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою - Міський голова Яворова П.Бакунець

Прочитано 452 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner