Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 19 листопада 2017 18:31

Поліція перевіряє освітян на предмет службового підроблення

Правоохоронці вбачають в діях керівництва Новояворівського ліцею ознаки підробки службових документів.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

Працівники Яворівської поліції підозрюють, що керівництво навчального закладу вносило завідомо неправдиві відомості в табель обліку робочого часу технічних працівників НЯ ліцею, коли ті в робочий час перебували за межами України, а не виконували свої функціональні обов'язки.

Наприкінці жовтня 2017 року, на підставі Ухвали Яворівського районного суду, слідчі Яворівського відділу поліції вилучили табелі обліку робочого часу Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

В ході досудового розслідування встановлено, що в діях керівництва Новояворівського ліцею, вбачаються можливі ознаки підробки документів, зокрема внесення завідомо неправдивих відомостей в табель обліку робочого часу. Для оголошення підозри конкретним посадовим особам Новояворівського ліцею продовжуються слідчі дії.

Нагадаємо, що директор Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня - ліцей» – Григорій Бабій, обвинувачується у вчиненні кримінального злочену за статтями 129 Кримінального кодексу України, «Погроза вбивством» та 171 КК України, «Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів». Кримінальну справу розглядає Яворівський районний суд.

Яворівські полісмени проводили таку саму перевірку щодо директора Терновицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ».

В рамках кримінального провадження Яворівським районним судом визнано винною прибиральника службових приміщень Терновицького НВК, у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.191 Кримінального кодексу України, привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Директор школи – Ростислав Канус, поки що проходить по даній справі як свідок, оскільки він є депутат Яворівської районної ради та має імунітет від районних правоохоронців. Підозру про вчинення кримінального правопорушення депутату районної ради може оголосити лише прокурор області. Тому дане кримінальне правопорушення перебуває на розгляді обласної прокуратури.

Такі випадки службового підроблення директорами шкіл в Яворівському районі непоодинокі.

Минулого року працівники Яворівського відділу поліції, за погодженням Яворівського відділення Городоцької місцевої прокуратури, скерували до Яворівського районного суду три обвинувальних акти за статтею 366 Кримінального кодексу України, «Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей».

Підозри були оголошенні: директору Староярської ЗОШ І-ІІ ступенів – Олександру Гуль, директору Мужиловицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» – Іванові Гевало та директору Порубської ЗОШ І ст. – Валентині Іванець.

У всіх трьох випадках директорів шкіл було звільнено від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям. Оскільки вони щиро розкаялись у вчиненому, позитивно характеризуються, активно сприяли розкриттю злочину, великої матеріальної шкоди злочином не завдали.

Щоправда технічні працівники цих навчальних закладів, які неправомірно отримували заробітною плату були покарані у вигляді штрафу.

Далі буде…..

Прочитано 2392 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner