Увійти

ЗареєструватисяСереда, 29 листопада 2017 17:55

Створено телефонну лінію для повідомлень про факт корупції

 У Національному агентстві з питань запобігання корупції відтепер створена спеціальна телефонна лінія для повідомлень про корупцію.

Про це повідомляє Яворівська РДА.

Національне агенство з питань запобігання корупції співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Телефонна лінія за номером  +38(044)200-06-91 працює у цілодобовому режимі. З понеділка по п’ятницю повідомлення про корупцію приймаються безпосередньо працівниками Національного агентства, а в неробочі дні повідомлення приймаються в автоматичному режимі через автовідповідач.

Для здійснення повідомлення через автовідповідач необхідно вказати такі відомості:

своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу, на яку особа, що повідомляє, бажає отримати відповідь;
прізвище, ім’я, по батькові, посада, місце роботи особи, яка вчинила корупційне правопорушення;
обставини вчинення правопорушення.
Нагадуємо, що повідомлення повинно містити інформацію, яка стосується конкретної особи, та фактичні дані, які можуть бути перевірені Національним агентством з питань запобігання корупції в межах повноважень, визначених статтею 11 Закону України "Про запобігання корупції"

Всі повідомлення розглядаються працівниками Національного агентства з питань запобігання корупції згідно з вимогами законодавства.

Прочитано 844 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner