Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 26 березня 2017 22:40

"Вибіркове" правосуддя від Яворівського судді

В Яворівському районному суді розглядають кримінальну справу за статтею 186. Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого.

На лаві підсудних четверо підозрюваних: Ганна Шитова, Михайло Мужиловський, Василь Худоба та Ольга Романик. Всім підозрюваним Городоцькою місцевою прокуратурою висунуте одне і те саме обвинувачення, однак міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою обрано лише Ольга Романик. Всі решта фігуранти спокійно собі гуляють навіть без електронного браслета. Більше того один з обвинувачуваних - Василь Худоба, відбуває покарання іспитовим строком (в народі відоме як умовне), але прокурор Ростислав Гутник невважає це вагомим аргументом.

Як вияснилось Ольга Романик, визнала свою вину повністю і пішла на співпрацю зі слідством, але її навмисне тримають під вартою тільки через те, що вона образила одного з керівників правоохоронних органів. Тобто через свою принципову позицію до «мєнтів» її тримають в тюрмі, а потерпілих, які є штатними понятими в Яворівському відділі поліції, навмисне не кличуть до суду щоб Романик по довше сиділа.

При чому, що суддя Гоцко встановив, що проблем зі слідством у підозрюваної Романик не було, але  зазначив, що вона має можливість переконатися в тому: «…що знаходження під вартою дисциплінує і приводить до свідомості».

Прочитано 957 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner