Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 28 березня 2017 18:43

На Яворівщині дезертира засудили до умовного терміну

Військовий самовільно покинув службу через хворобу матері.

Яворівський районний суд Львівської області розглянув кримінальне провадження стосовно військовослужбовця О., рядового, раніше не судимого, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1ст. 408 КК України (дезертирство).

 

Суд встановив: обвинувачений О. 16 серпня 2014 року був призваний Галицько-Франківським ОРВК міста Львова під час проведення заходів часткової мобілізації для проходження військової служби. Цього ж дня наказом командира військової частини він був зарахований до списків особового складу та призначений на посаду навідника зенітно-артилерійського взводу зенітно-ракетно-артилерійської батареї 2 механізованого батальйону.

10.01.2015 року умисно, самовільно, з метою ухилитися від військової служби, залишив військову частину, дислоковану у місті Яворові, та перебуває поза її межами по теперішній час. У судовому засіданні обвинувачений О. в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні за ч.1ст. 408 КК України свою вину визнав повністю та щиро розкаявся, просив суворо не карати.

Керуючись ст. ст. 370, 373-374, 395 КПК України, суд ухвалив: визнати військовослужбовця винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1ст. 408 КК України та призначити йому покарання у виді 2 років позбавлення волі.
Застосувати до засудженого О. ст. 75 КК України та звільнити його від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку терміном 1 рік не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки, передбачені ст. 76 КК України.

Прочитано 668 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner