Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 26 січня 2018 12:00

Екс-сільському голові Наконечного Апеляційний суд обрав запобіжний захід

Апеляційний суд міста Львова визначив для Мирона Гули запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 140 960 грн.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

Цього разу засідання в апеляційному суді тривало понад дві години. До складу суддівської колегії входили: головуюча суддя Калиняк О.М., судді Урдюк Т.М., та Ревер В.В.

Нагадаємо, що 5 січня суддя Галицького районного суду міста Львова - Віталія Радченко, звільнив з під варти голову Наконечнянської сільської ради – Мирона Гулу, якого правоохоронці затримали при отримання хабаря в розмірі 300 тис. грн.

Як пояснив суддя Радченко, він прийняв таке рішення оскільки протокол обшуку в Наконечнянській сільській раді працівники поліції оформили з порушенням норми Закону, а сам обшук був проведений без дозволу суду.

На засіданні апеляційного суду були присутні учасники АТО, громадські активісти, депутати Наконечнянської сільської ради, та мешканці села Наконечне.

Прокурор Сенюта А.В у своєму виступі навів ряд доказів, які не врахував суддя Галицького районного суду м. Львова Віталій Радченко при винесенні своєї Ухвали. Прокурор також вважає висновки слідчого судді Радченка такими, що не відповідають фактичним обставинам справи та невірними переконаннями судді про те, що підозра Гули є необґрунтованою.

В свою чергу Мирон Гула та його захисник заперечували проти апеляційного скарги Львівської обласної прокуратури, вважають скаргу необґрунтованою, а докази які наведенні зібрані не в законний спосіб. А також заявили, що суддя Радченко вірно поступив оцінивши матеріали кримінальної справи та ухвалив правильне і законне рішення, яке вони просять суд залишити в силі та без змін.

Під час виступу адвоката Мирона Гули, головуюча суддя змушена була оголосити перерву на декілька хвилин через незадоволені вигуки «Хабарника на нари!» та «Ганьба!» присутніх на засіданні, які прозвучали на заяви виступаючого захисника Вацика, про отримання земельної ділянки учасником АТО - Ігорем Циганком.

Як повідомив кореспондентам Yavir.net сам Ігор Циганко, він не отримав від Наконечнянської сільської ради у власність земельну ділянку, а лише має Рішення сільської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою для ведення садівництва площею 0,10 Га.

Після нарадчої кімнати колегія суддів ухвалила рішення, яким апеляційну скаргу прокурора на Ухвалу Галицького районного суду м. Львова від 05.01.2018 р. «Про відмову у застосуванні до Мирона Гулм запобіжного заходу у вигляді взяття під варту», задоволено частково.

Апеляційний суд постановив застосувати до екс-сільського голови Наконечнянської сільської ради запобіжний захід у вигляді внесення застави в розмірі 140 960 грн., ти визначили ряд процесуальних обов’язків.

Быльше інформації на ВІДЕО.

Прочитано 3823 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner