Увійти

ЗареєструватисяСубота, 28 квітня 2018 14:48

У селі Наконечне виявлено склад без акцизних цигарок

У приватному будинку та магазині в селі Наконечне Перше Яворівського району вилученно партію цигарок без акцизних марок.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

27 квітня в рамках кримінального провадження, передбаченого ч.1 ст. 204 КК України, оперативними співробітниками Західного регіонального управління Держприкордонслужби спільно із представниками Управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС України у Львівській області відбулися заходи щодо виявлення підроблених тютюнових виробів.

Попередньо отримавши ухвали суду, проведено обшук можливих місць реалізації тютюнових виробів (фальсифікованих, або без марок акцизного податку) у приватному будинку та магазині в селі Наконечне Перше Яворівського району.

У результаті проведених заходів, в магазині роздрібної торгівлі виявлено 6880 пачок цигарок без акцизних марок України, 1460 пачок з наявними марками акцизного податку, але на маркуванні яких присутні явні ознаки підробки. Загалом виявлено 8340 пачок тютюнових виробів, які зберігалися в підсобному приміщенні.

Сигарети у встановленому законом порядку вилучено представниками ДФС України для проведення експертизи. Результати слідчих дій документально оформлені та будуть долучені до матеріалів кримінального провадження за ст. 204 КК України.

Прочитано 4331 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner