Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 23 серпня 2018 20:27

Кримінальна справа щодо нецільового використання бюджетних коштів у Краковці

Яворівський районний суд зобов’язав Яворівський відділ поліції відкрити кримінальне провадження.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

На початку липня на території Краковецької селищної ради в селі Глиниці, Яворівського району, проводився капітельний ремонт Народного дому. Роботи виконувала нікому невідома ФОП Макаревич М.А. з якою селищна голова Ольга Мамчур уклала договір на капремонт. Загальна вартість будівельних робіт майже 100 тис. грн. Будівельну експертизу та технічний нагляд не проводили.

Однак як зафіксував журналіст газети Громадський контроль Яворівщини – Юрій Кенцало, роботи проводили робітники, які не мають абсолютно ніякого відношення до ФОП Макаревич.

Як повідомляють на своїй сторінці у Facebook активісти Громадського контролю Яворівщини, будівельними роботами займався чоловік Марії Макаревич, Сергій Задорожній. До речі Сергій Задорожній є керівником фірми ТОВ «ІДЕАЛБУДЛЬВІВ», яка на теренах Краківця освоїла чимало бюджетних коштів.

В даній схемі подружжя Задорожніх виступають класичною прокладною між селищною радою та реальними виконавцями будівельних робіт причому отримують левову частку прибутку – зазначають активісти ГКЯ.

По даному факту 24 липня 2018 року, керівник ГО «Громадський контроль Яворівщини» звернувся із заявою до Яворівського відділу поліції, але там не помітили складу кримінального злочину чи навіть адміністративного правопорушення та відмовились вносити відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та проводити слідство.

Після відмови та бездіяльності працівників Яворівської поліції, Юрій Кенцало звернувся зі скаргою до Яворівського суду. Голова Яворівського районного суду, слідча суддя Швед Н.П., постановила Ухвалу, якою зобов’язала уповноважених осіб Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області внести відомості про кримінальне провадження до Єдиного реєстру досудових розслідувань з приводу фактів нецільового використання бюджетних коштів Краковецькою селищною радою та ФОП Макаревич.

Ухвала суду остаточна і оскарженю не підлягає.

Прочитано 3282 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner