Увійти

ЗареєструватисяСереда, 11 квітня 2018 12:42

У Яворові відбувся п’ятий фестиваль «Яворівська писанка»

У вівторок, 10 квітня, в Яворові відбулася ювілейна, вже п’ята за рахунком, велика святкова акція «Яворівська писанка».

Про це повідомляє Яворівська міська рада.

Участь у конкурсі взяло понад дві сотні дітей, за найкраще пасхальне яйце – велосипед або ноутбук.

У рамках акції пройшов конкурс на найкращу великодню писанку, учасники якого одержали нагороди, зокрема за найкраще пасхальне яйце – велосипед або планшет. Діти та молодь водили гаївки, а дорослі раділи Христовому Вознесінню та смакували пасками, якими їх пригощала молодь у національних строях.

«Моя писанка – з макаронів. У пачці було 100 грамів чи кілограм макаронів. Я з них і зробила. То ще трошки залишилось», – розповіла 9-річна Марічка, учасниця конкурсу.
«А я першу писанку робила, але вона мені в останній день тріснула. Тож довелося за ранок переробити», – поділилася емоціями десятирічна учасниця конкурсу Христина.
Журі відзначило тих, хто був оригінальним, точним і креативним. У нагороду діти отримали велосипеди, планшети, телефони, грошові сертифікати та навіть – на покупку меблів.
«Техніка виконання настільки різноманітна, що ми сьогодні боїмося повертатися додому. Щоб хтось із учасників не мав на нас образи якоїсь великої. Тому що важко вибрати, дуже важко!», – розповіла голова журі Вікторія Кондратьєва.

У святкуванні взяла участь офіційна делегація з Республіки Польщі, очолювана війтом ґміни села Кольбуди, що належить до Ґданського повіту Поморського воєводства, Лешеком Ґромбалою.

На завершення заходу міський голова Яворова - Павло Бакунець вручив цінні подарунки переможцям та подякував усім хто долучився до організації яскравого і незабутнього свята.

Усіх відвідувачів фестивалю «Великодня писанка» пригощали місцевою паскою.

Прочитано 1381 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner