Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 28 серпня 2018 15:43

Відкриття оновленого Народного дому в селі Завадів

28 серпня, у селі Завадів, Яворівського району, відкрили оновлений Народний дім та бібліотеку.

Про це повідомляє Яворівська РДА.

Участь у відкритті взяли керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська, перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Ігор Рак, голова районної ради Володимир Сичак

"Допоки у селі є Народний дім та бібліотека, доти село житиме. Якщо в людини забрати мову, віру, культуру, то нація перетворюється в народність.У 2013 році ворог був переконаний, що зможе здолати нас, але він помилився, бо ми, українці, – вільні, сильні і навчені своєю історією. Молодь піднялась і хлопці своєю кров’ю започаткували справжню незалежність. Усі разом ми створили сильне військо. У День Незалежності на центральній площі країни з уст Президента пролунало “Зродились ми великої години. З пожеж війни і з полум’я вогнів”. Ці слова відлунням звучали у кожному місті та селі України. Гімн борців за незалежність держави став гімном Збройних сил України. Сьогодні настав той час, про який мріяв Степан Бандера, коли на привітання “Слава Україні!”, мільйони відповідають “Героям слава!”. Цей Народний дім мусить мати життя, щоб ми своїми піснями, віршами славили нашу Україну”, – зазначила Маріанна Вільшинська.

Зазначимо, у 2017 році рішенням Яворівської районної ради виділили кошти на капітальний ремонт народного дому у сумі 1 млн 349 356 гривень.

Прочитано 857 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner