Увійти

ЗареєструватисяСереда, 29 серпня 2018 20:34

Мистецькі колективи Яворівщини презентували свою творчість на Сорочинському ярмарку

З 21 по 26 серпня в селі Великі Сорочинці Полтавської області відбувся ювілейний двадцятий Національний Сорочинський ярмарок.

Про це повідомляє Львівська ОДА.

Сорочинський ярмарок – це унікальний виставка-ярмарок, який під відкритим небом щорічно збирає тисячі гостей з усіх куточків України.

Участь у Сорочинському ярмарку брали колективи з різних куточків України, в тому числі і з Яворівщини, а саме Народний аматорський колектив «Перекотиполе» та жіночий колектив «Калиновий цвіт», який отримав Диплом лауреата І ступеня Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Ярмаринка» на Національному Сорочинському Ярмарку – 2018.

Окрім того, участь у Ярмарку взяли понад тисячу підприємств та підприємців, сотні майстрів народних промислів, близько півмільйона гостей, тисячі творчих колективів та відомі зіркові виконавці.

На ярмарку проходили цікаві майстер-класи, грали українське весілля, «Сміються разом з Гоголем», святкували день народження. На садибі Хіврі виготовлявся унікальний коровай у вигляді карти України, який було присвячено 27-й річниці Незалежності нашої Держави і участь у виготовленні якого взяли усі охочі.

Прочитано 644 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner