Увійти

ЗареєструватисяСереда, 07 червня 2017 18:12

У Новояворівську відбулась районна конференція пам’яті Митрополита Шептицького

Сьогодні 7 червня, в приміщенні бібліотеки для дорослих м. Новояворівська відбулась районна науково-дослідницька конференція «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер».

Про це повідомляє Новояворівська міська бібліотека для дорослих

Організаторами виступили: Громадська Рада «Святий Юр», Центр національного виховання ім. Андрея Шептицького, Всеукраїнська громадська організація «Союз Українок», Яворівська районна державна адміністрація, Яворівська районна рада, Відділ освіти.

Одне з найважливіших завдань конференції організатори вбачали у вшануванні пам’яті і вивченні спадщини великого Митрополита.

Метою конференції було показати багатогранну діяльність Андрея Шептицького, розкрити роль Митрополита у становленні української державності, формувати в учнів розуміння вкладу духовного батька в розбудові української церкви, виховувати національну свідомість молоді, залучити їх до науково-пошукової роботи з актуальних питань духовності та просвітництва в новітній історії України.

У заході активну участь взяли учні 8–10 класів шкіл району. Учасники представили змістовні оригінальні виступи, презентації щодо власного розуміння та сприйняття постаті Митрополита Андрея Шептицького.
Ця конференція дозволила ще раз осмислити вклад Митрополита у будівництво та розвиток української нації.

Прочитано 663 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner