Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 30 червня 2017 12:47

На Яворівщині провели християнський табор «Пізнаємо християнський шлях».

З 25 по 30 червня в смт. Рудно, у приміщенні Малої Семінарії, діти з парафії Св.Великомученика Юрія (м Яворів) мали можливість взяти участь у християнському таборі, головною темою було «Пізнаємо християнський шлях».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Яворівська РДА.

Гарно проведений час, багато нових друзів, тисячі неповторних хвилин, неперевершені вечори та незабутні дні – такими словами можна охарактеризувати табір в с мт Рудно.

Головна мета - створення справжнього активного відпочину дітей, їхнього культурного, патріотичного та християнського росту. Цей відпочинково-виховний захід є гарною можливість провести час з Богом, з радістю, користю та приємним товариством. Оскільки, цього року випадає 125-річня від дня народження патріарха Йосифа Сліпого, в останній день проекту (30 червня) учасники відвідають собор св. Юрія, що у Львові та помоляться у крипті собору над домовиною патріарха.

Даний проекту поглибив віру і любов до Бога, ближнього та України у наших дітей; скріпив в дитячому колі, товариських та дружніх стосунків; підняв на дусі тих дітей, чиї батьки перебувають чи перебували у зоні АТО

Прочитано 1046 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner