Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 02 липня 2017 16:13

На Яворівщині вшанували пам'ять художника та громадського діяча Петра Андрусіва

Сьогодні, 2 липня, у с.Кам'янобрід Яворівського району, гідно було вшановано 111-у річницю з дня народження Петра Андрусіва.

Про це повідомляє Відділ культури та туризму Яворівської РДА.

Серед присутніх гостей були в.о. начальника відділу культури та туризму Яворівської РДА - Наталія Лялюк, Кам'янобрідський сільський голова - Дмтро Чекан, директор РНД "Сокіл" - Любов Духнич, парохи місцевих церков, працівники РНД "Сокіл", учні та вчителі Кам'янобрідської школи ім.П.Андрусіва, бібліотекарі с.Добростани та с.Кам'янобрід, поважна громада с.Кам'янобрід.

Відслужили панахиду місцеві парохи, молитовно супроводжував церковний хор. До слова були запрошені Наталія Лялюк, яка зазначила, що благодатна Яворівська земля дарувала світу таких геніїв, які будили націю, серед таких світочів є горде ім'я художника та громадського діяча П.Андрусіва. Закликала не забувати своїх земляків, щоб пам'ять про них жила вічно, адже той, хто не знає свого минулого, не вартий майбутнього!

Сільський голова у своєму слові наголосив на величі таланту П.Андрусіва. Мистецьку програму супроводжували екскурси у життєвий шлях митця у виконанні учнів місцевої школи, пісенно супроводжував усе святкове дійство народний хор "Славія" (кер.та директор НД с.Добростани Н.Буза та художній керівник НД М.Милян), учні та випускники місцевої школи. На завершення урочистостей запрошенні та гості поклали квіти до пам'ятника П.Андрусіву та запалили лампадку.

Прочитано 1274 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner