Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 20 серпня 2017 08:58

Акустичний вечір пам'яті Андрія Кузьменка

Вчора, 19 серпня у місті Яворові на центральній площі Ринок біля пам'ятника Шевченку, вперше відбувся Акустичний вечір української музики присвячений пам’яті Андрія Кузьменка.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

Організаторами даного музичного заходу виступили Андрій Чебанов, Богдан Ничкало та Юрій Сувало. По суті ці хлопці представляють себе, як активна молодь Яворова. А також за підтримки Event-агенції ВОлЮр та ТзОВ “Дерев’яний Дім”, які допомогли облаштувати сцену.

Затишна атмосфера, хороша музика та активні слухачі від малого до велика – ось як можна охарактеризувати цей теплий літній вечір. Активна Яворівська молодь, справді, постаралася, щоб організувати такий концерт і згадати чудового співака, нашого земляка Андрія Кузьменка, якому 17 серпня мало б виповнитися 49 років.

Цього вечора пісні Кузьми Скрябіна заспівали юні талановиті музиканти та виконавці з Яворівщини, які виявили бажання приїхати до Яворова, гурт «Жива Вода», а також усі охочі мали можливість разом заспівати пісні відомого українського гурту "Скрябін".
Також прозвучало багато інших цікавих композицій, розповідей і навіть віршів.

Жодної підтримки зі сторони місцевої влади не було. Активна молодь хотіла показати людям те, що громадська молодь може зробити такий культурний захід без депутатів та бюджетних коштів, а влада, маючи ресурси, цілі відділи та величезні кошти, чогось не може або не хоче.
Цей музичний вечір пам’яті був також благодійним. Біля імпровізованої сцени стояла скринька де всі бажаючі могли долучитись до благодійної справи. Збирали кошти для десятирічного Богданчика Ковтуна, якому вкрай потрібна після операційна реабілітація. Зібрані кошти, в розмірі 3.333грн., відразу передали сестрі хлопчика - Ользі.

В подальшому організатори планують проводити такі творчі вечори вже наступного року, кожного місяця у теплу пору року. Юні виконавці вважають, що в нас є багато український виконавців. Тобто не лише Скрябін, але є багато інших артистів в Україні, які також заслуговують щоб до них та до їхньої творчості привернути увагу і взагалі популяризувати українську музику – це круто – переконаний Андрій Чебанов.

Більше фото можна переглянути тут

Прочитано 2996 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner