Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 02 листопада 2017 18:52

Освітяни Яворівщини взяли участь у екологічному семінарі

31 жовтня представники освітянської галузіт Яворівського району взяли участь у виїзному обласному семінарі методистів.

Про це повідомляє Яворівська РДА.

Семінар на тему «Екологічні проекти – важливий компетентнісний потенціал до формування екологічної культури учнів», що пройшов на базі Стрийської СЗШ І-ІІІ ступенів №5 імені Василя Стасюка місто Стрий.

Учасниками семінару стали методисти районних і місцевих відділів освіти, управління області. Це Борислав, Мостиська, Старий Самбір, Броди, Перемишляни, Золочів, Радехів, Яворів, Сколе, Дрогобич, Жидачів.

В рамках семінару учасники переглянули мультимедію про екологічне виховання учнів - «Бережи свій рідний край і зроби із нього рай». Тут були представлені кращі конкурсні роботи учнів СЗШ №5 ім. В.Стасюка: квітковий вернісаж, новорічна композиція, осінній ярмарк, матеріали співпраці із СЮН, Стрийським лісництвом та Польським центром ім.. К. Макушинського в рамках проекту «Стрийське поле надії. Цікавими були матеріали проекту «Подаруй життя ялинці», акції «Цвіте магнолія в Стрию» та довготривалого шкільного проекту «Школа наш дім і ми господарі в нім».

Окрім цього, в ході семінару перед учасниками виступила викладач кафедри ПМО ЛОІППО – Орися Турчинська, яка особливу увагу звернула на практичний тур олімпіади з екології, який проводиться у формі публічного захисту проектів.

Від відділу освіти м. Стрия виступала методист Леся Романишин по темі «Формування екологічної культури учнів», яка у свою чергу у підготовленній мультипрезентації відобразила ті види роботи, які формують і впливають на екологічну культуру вихованців: екологічні конкурси, екскурсії, виставки, захист проектів та різноманітні акції, майстер-класи, які проводяться систематично на базі Станції Юних натуралістів. Доповненням до її виступу був виступ методиста СЮН Лілії Опришко по темі «Співпраця СЮН і ЗНЗ. Формування екологічноїособистості». Наступник кроком обласного семінару стало представлення екологічних проектів шкіл м. Стрия.

Тож учень СЗШ №5 ім. В.Стасюка Проців Марко представляв проект «Лісові угіддя Стрийщини».
Дуже цікавим і змістовним був виступ на тему «Робота з обдарованими учнями по підготовці олімпіад з екології» вчителя екології НВК ім.. В. Симоненко м. Львова Л. Нагірної. Гостем обласного семінару був голова громадської організації «Молодь Стрийщини» Михайло Шмігельський, який подарував учасникам семінару магнолію. Тож територія СЗШ №5 ім. В.Стасюка збагатилася ще однією магнолією, яку висадили гості м. Стрия, в пам'ять про цікавий день.

Завершився обласний семінар екскурсією у музей-виставку бджільництва Карпатського краю, філіалу музею Національного наукового центру України «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича».

Прочитано 679 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner