Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 03 листопада 2017 09:18

На Яворівщині стартував проект «Школа безпечного житття»

2 листопада в рамках реалізації проекту «Впровадження інноваційних методик попередження дитячої злочинності та травматизму на дорогах Яворівського району», було проведено тренінг для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів району «МОДЕЛЮВАННЯ ШКОЛИ БЕЗПЕЧНОГО ЖИТТЯ».

Про це повідомляє Відділ освіти Яворівської РДА.

Захід здійснювався Благодійною організацією «Твоє право» за фінансової підтримки ТзОВ «КАРГІЛЛ ЕНІМАЛ НУТРІШН», а проводився за сприяння методиста методичного кабінету Каліцінської Г.М. та керівника проекту Гниди А.О.

Із вітальним словом до присутніх звернулася Каліцінська Г.М., яка наголосила на тому, що ухвалений Верховною Радою 5 вересня 2017 року Закон «Про освіту» започатковує масштабні реформи у галузі: українська освіта має перейти до розвитку у дітей компетентностей.

Нова українська школа має розвивати у дітей «читання з розумінням, уміння висловлювати свою думку усно і письмово, критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, творчість, ініціативність, вміння конструктивно керувати емоціями, оцінювати ризики і приймати рішення, вирішувати проблеми, здатність співпрацювати з іншими». У зв’язку із цим особливого значення набуває посилення неперервного навчання і професійного зростання вдосконалення педагога як умови його активної адаптації до нових моделей діяльності, підвищення рівня підготовленості до вирішення професійних завдань.

Присутні проаналізували мету, етапи проекту, тематику та правила проведення занять, прогнозовані результати проекту, навчалися роботі в парі, як уникати непорозумінь та моделювали і вирішували різноманітні ситуації.

Прочитано 1286 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner