Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 10 листопада 2017 18:21

Правильно зробити професійний вибір – важливо

Підготовка молоді до свідомого професійного вибору – важливе завдання фахівців Новояворівського МЦЗ.

Про це повідомляє Новояворівський міський центр зайнятості

Саме тому, запланований захід, що відбувся у Вороцівському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" 10 листопада, мав на меті привернути увагу підлітків до питання вибору професії та її значення, звернути увагу на потребу ринку праці, поговорити про помилки, які допускаються при обранні професії, наголосити на важливості прийняття правильного вибору фаху для подальшого щасливого життя.

Чимало цікавих та пізнавальних відомостей учні почерпнули, спілкуючись не тільки з фахівцем міського центру зайнятості, а й з представником Новояворівського професійного училища. Пані Оксана надала вичерпну інформацію про навчальний заклад, переваги вступу та можливість навчання на затребувані на ринку праці професії.

Потім учні перейшли до практичних занять, де визначили вміння, навики та шукали їм застосування в професіях. Особливо молоді імпонував перегляд анімаційних відеороликів на профорієнтаційну тематику, а також обмін думками й активне обговорення побаченого та почутого.

Кожен із учасників акції отримав буклети, листівки з описами робітничих професій, з інформацією про те, як правильно обирати професію та буклетами презентованого навчального закладу.

Прочитано 634 разів

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
https://www.yavir.net/novunu/osvita/item/1124-pravylno-zrobyty-profesiinyi-vybir-vazhlyvo#sigProIdb832c7690c

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner