Увійти

ЗареєструватисяСереда, 22 листопада 2017 08:01

У Новояворівську відбувся круглий стіл для соціальних педагогів

20 листопада у Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся круглий стіл для соціальних педагогів ЗНЗ І-ІІІ ст. на тему «Організація соціально-психологічного супроводу в умовах інклюзивного навчання».

Про це повідомляє Віддлі освіти Яворівської РДА.

Співпраця зі спеціалізованими школами та ПМПК.

Чугаєвська Оксана Богданівна, соціальний педагог Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Андрусіва підготувала презентацію, в який поінформувала присутніх про соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами.

Стадник Олена Вікторівна представила збірник інформаційно-практичних матеріалів для використання в роботі соціального педагога.

Федіна Анжела Степанівна, завідувач районної психолого-медико-педагогічної консультації охарактеризувала дітей з особливими потребами та відповіла на актуальні питання щодо навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Петрів Галина Степанівна, практичний психолог Краковецького навчально-реабілітаційного центру І - ІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою поділилася досвідом роботи з дітьми, які навчаються в центрі та відповіла на запитання.

Всі учасники отримали навчальні матеріали на електронних носіях.

Прочитано 905 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner