Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 23 березня 2017 14:06

Гімназисти з Яворова хочуть жити у Львові, а їх вчителька – в Парижі

23 березня, в місті Яворові Львівської області стартував дводенний форум «Практичні аспекти децентралізації та розумного зростання об’єднаних територіальних громад».

У рамках форуму  у гімназії імені Осипа Маковея міста Яворова для старшокласників відбувся відкритий урок на тему: «Моя громада – найкрутіша!», який провів консультант з Києва, директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства, український політик Анатолій Ткачук.
Відкритий урок в Яворові

Розмова з гімназистами відбулася у формі діалогу. Дев’ятикласники висловили своє бачення принад Яворова та перспектив розвитку міста. Найбільше гостю зі столиці заімпонували думки молоді щодо сприятливого інвестиційного клімату на Яворівщині, їхнє прагнення зробити місто європейським не лише за географією, а й за соціально-економічним розвитком.

Під час анкетування домінували думки стосовно належного ремонту доріг в Яворові, створення розважально-торговельних комплексів, задіяння басейну, льодової арени, забезпечення робочими місцями батьків. Що стосується принад Яворова, то гімназисти найперше висловилися за зручне географічне розташування поблизу кордону з державами ЄС та доброзичливість місцевих мешканців.

На запитання консультанта Анатолія Ткачука, де б вони хотіли жити: у Парижі, Варшаві чи Львові, гімназисти одностайно виловили «за» – Львів. Що стосується Парижу, то там хотіла б мешкати лише одна вчителька.

Спілкуючись під час цього відкритого уроку «Моя громада – найкрутіша!» з гімназистами, міський голова Яворова Павло Бакунець наголосив, що він у своїй діяльності робить ставку на підтримку найперше молоді, коротко поділився планами стосовно соціально-економічного розвитку міста.
Відкритий урок в Яворові

Прочитано 656 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner