Увійти

ЗареєструватисяСереда, 20 грудня 2017 08:07

Директор Нової української школи

Нещодавно у Новояворівську відбувся семінар директорів освітніх навчальних закладів Яворівщини.

Про це повідомляє Відділ освіти Яворівської РДА.

Нова українська школа… Якою вона має бути? Якою її хочуть бачити батьки, діти, вчителі? Які зміни вносить у діяльність закладів освіти новий Закон України «Про освіту»? Що потрібно зробити директору школи, щоб їх реалізувати? На ці та інші питання намагалися дати відповідь організатори семінару директорів закладів освіти Яворівського району з теми «Директор Нової української школи: як знайти точку опори», який відбувся14 грудня на базі Новояворівського МНВК.

На запрошення завідувача методичного кабінет відділу освіти Яворівської райдержадміністрації Ольги Фірчук у роботі семінару взяла участь доцент, завідувач кафедри освітньої політики КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Мирослава Товкало, яка розставила певні акценти стосовно механізму реалізації нового Закону України «Про освіту» та надала рекомендації щодо модернізації управлінської діяльності в інноваційному просторі школи.

Під час заняття керівники шкіл отримали роз’яснення з питань: як освітня програма школи має стати інструментом академічної автономії закладу;  чому професійний розвиток вчителя та школи залежить від прозорості оцінювання роботи вчителя, директора; як вибрати: атестація чи сертифікація, інституційний аудит чи громадська акредитація тощо.

Педагогічні зустрічі керівників завершилися новорічними віншуваннями, які лунали від учнівських колективів Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та голови Яворівської районної організації профспілки працівників освіти та науки.

Прочитано 924 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner