Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 25 грудня 2017 09:45

Семінар, щодо проведення обласного конкурсу мікропроектів

У Яворові провели навчання у підготовці мікропроектів місцевого розвитку.

Про це повідомляє Яворівська РДА.

21 грудня, у РНД «Сокіл» відбувся кущовий семінар-навчання, щодо проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2018 рік для голів сільських рад, керівників навчальних закладів Яворівського району.

Участь у семінарі взяли перший заступник голови Яворівської РДА - Ігор Рак, заступник голови Яворівської районної ради - Володимир Мацелюх, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Семінар проводили заступник начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради - Олена Гвоздик та радний цього ж відділу - Наталія Серкіз.

Наталія Серкіз привітала присутніх і наголосила, що участь у мікропроектах дає можливість реалізувати соціально важливі ініціативи в громадах та побажала усім плідної праці.

Заступник начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради Олена Гвоздик розповіла про хід реалізації обласного конкурсу мікропровектів місцевого розвитку у 2017 році.

Зупинилася на пріоритетах 2018 року. Зазначила, що фінансування програм щороку затверджується під час прийняття обласного бюджету. Звернула увагу на основні проблемні питання з написання, фінансування, оцінювання та реалізації мікропроектів у 2018 році, відповіла на запитання.

В 2018 році на реалізацію мікропроектів планується виділити з обласного бюджету 100 млн грн

Прочитано 621 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner