Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 25 грудня 2017 15:54

Збережи ялинку !

У Янівській школі, Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка, долучились до екомарафону.

Про це повідомляє опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

Напередодні новорічних та різдвяних свят люди прибирають і прикрашають свої оселі. Найчастіше головною прикрасою стають живі дерева: ялини та сосни.

Хвойні дерева виконують грунто - та вологостримуючу функцію, зменшують весняні паводки та затримують вітри, виділяють фітонциди, їхня хвоя використовується для виготовлення аскорбінової кислоти та каротину, хвойні ліси є чудовим місцем для відпочинку й оздоровлення людей.

Працівники НП «Яворівський» запропонували учням 4-А класу (класний керівник Кульчицька О.Р.) долучитися до екомарафону «Збережи ялинку». На що школярі звичайно, погодилися, бо завжди готові до співпраці щодо вивчення й збереження довкілля.

У відповідь діти також запропонували, аби екомарафон був частиною інтегрованого заняття, на якому під девізом «Збережи ялинку» поєдналися б окремі етапи уроків читання, української мови,музичного мистецтва та трудового навчання.

Згідно з розробленим планом експедиція науковців мандрувала горами Карпатами від станції до станції, виконуючи відповідні завдання:

  • І станція «Запитай» (учні ставили запитання й давали відповіді до самостійно прочитаного тексту «Легенда про сосну»);
  • ІІ станція «Відшукай» (на основі вправи «Легенда про сосну» учні шукали прикметники й визначали їх число, рід та відмінок);
  • ІІІ станція «Заспівай» (під акомпонемент вчителя музики Скробач Г. М. ансамбль сопілкарів 4-А класу виконав твори «Зимонька – зима», «Старий рік минає», «Щедрик», «Слава нашим господарям»);
  • IV станція «Зроби сам» (учні виготовляли іграшкові ялинки, якими «озеленили» гори Карпати);
  • V станція «Збережи» (науковий працівник НП «Яворівський» Лазурко М. С. провела екобесіду про збереження хвойних лісів й вручила учням флаєри «Збережи ялинку»).

Натхненні святковим настроєм, учні закінчили заняття із чітким переконанням, що альтернативою живої ялинки є штучна ялинка, ялинкова композиція, ялинка в горщику, жива ялинка на подвір”ї.

Сподіваємось, що своїми переконаннями вони поділяться із рідними та близькими, таким чином і буде врятовано «зелені легені» України.

Прочитано 838 разів

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
https://www.yavir.net/novunu/osvita/item/1283-zberezhy-ialynku#sigProId731efe09ce

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner