Увійти

ЗареєструватисяСубота, 06 січня 2018 11:48

Новорічне свято гімназистів

28 грудня 2017 року у Народному Домі м. Яворова відбулось розширене засідання педагогічної ради Яворівської гімназії.

Про це повідомляє Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея.

На цей річний педагогічний звіт були запрошені батьки гімназистів та батьківський комітет.
Учасники освітнього процесу – вчителі та батьки, спільно шукали формулу нової школи. Прийняття закону України «Про освіту» 28 вересня 2017 року дає старт новим стандартам, навчальним програмам, які формуватимуть патріота, інноватора та особистість.

Методист методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації Майхер О.М. ознайомила присутніх з основними статтями закону, звернувши увагу на нові підходи до управління навчальним закладом.
Вчителі гімназії Лещишин І.Т., Бородіна Г.Р., Ганяк І.М. детально зупинились на аналізі прав та обов’язків учасників освітнього процесу та на принципах академічної доброчесності.

Заступники директора з навчально – виховної роботи Вербенець Г.Ф. та Гудошнікова Н.М. підвели підсумки роботи з обдарованими дітьми та виховної роботи за І семестр.
Учні Яворівської гімназії імені Осипа Маковея привітали своїх учителів та батьків з Новорічними та Різдвяними святами.

У святковому дійстві взяли участь призери Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Різдвяні канікули». Своїми колядками, танцями і піснями вони вітали та возвеличували новонародженого Ісусика. У мюзиклі взяли участь вокальний ансамбль «Мальви» (Машковська Марія,Семеряк Оксана, Маюк Анастасія, Тістечок Оксана, Лаган Мар’яна, Пенцко Ірина, Кущик Олеся, Шандрук Анастасія, Воробей Тетяна, Добрянська Юлія, Хлюпа Ірина, Бутка Марія, Радейко Софія), танцювальний колектив (Лисняк Анна, Стричак Марія, Бабіна Анастасія, Гаращук Юстина, Сенкевич Лілія, Тишик Вероніка, Мельник Максим, Фульмес Лілія, Радченко Максим) – керівник Горох М.С.

До новорічних віншувань також долучився вокальний ансамбль учителів «Гармонія» (Дацко Н.О., Букаріна Т.А., Ганяк І.М., Кригуль У.В., Горох М.С., Мигаль Н.П.), яворівська «Піккардійська терція».

У виконанні учня Івана Шевчика прозвучала пісня «Мам!», під супровід на фортепіано учениці Юстини Гаращук учитель Кригуль У.В. прочитала оповідання про маму, під супровід на гітарі учня Романа Піти присутні переглянули слайди «Моя матуся - найрідніша», а під музику фортепіано - учениці Ольги Гамели всі поринули у зимовий Яворів.

Учениця Ілона Шеремета у своєму віншуванні згадала і про тих, хто сьогодні на рубежах нашої країни «орду московську стримує на Сході».
На трубі учень Павло Бовт виконав колядку «Свята ніч».

У виконанні танцювального колективу 5 – А класу (Гамела Наталія, Гамела Софія, Зеніна Дарія, Вольбин Анастасія, Мороз Христина) присутні побачили запальне «Ча-ча-ча».
Своєю грою на саксофоні порадував учителів та батьків Назарій Станько, виконавши мелодію пісні «Щасливе Різдво».

До Новорічно – різдвяних віншувань долучився волонтер з Корпусу Миру в США Джон Ліллегард. Він разом з ансамблем учителів виконав музичний твір «Алілуя».
За сценою Різдвяні віншування читала практичний психолог Ольга Петрик

І на завершення весь колектив виконав пісню «Україна колядує».

Педагогічний та батьківський колектив висловлює щиру подяку за надзвичайний захід режисерам вчителю математики Дацко Н.О. та вчителю музичного мистецтва Горох М.С.

 

Прочитано 1302 разів

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
https://www.yavir.net/novunu/osvita/item/1332-novorichne-sviato-himnazystiv#sigProIdfd30f118a3

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner