Увійти

ЗареєструватисяСереда, 17 січня 2018 10:39

Нарада директорів закладів освіти Яворівського району

Учора,16-го січня, у сесійній залі Яворівської районної ради, відбулась нарада з директорами закладів освіти району, першу у новому році.

Про це повідомляє Відділ освіти Яворівської РДА.

Робочу нараду з директорами шкіл та освітянами Яворівщини провів начальник Відділу освіти Яворівської РДА - Михайло Дорош.

Серед питань, які розглядалися, найбільшу увагу приділено участі закладів освіти в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку, активізації роботи у цьому напрямку ініціативних груп, зокрема і закладів дошкільної освіти, оскільки термін реєстрації заявок завершується 2 лютого 2018 року. Наголошено і на тому, що серед пріоритетів конкурсної комісії Львівської ОДА на 2018 рік залишається зміцнення матеріально-технічної бази шкіл та дошкільних закладів, а фінансовий ресурс району дозволяє підтримати умови співфінансування, тому є усі підстави розраховувати на перемогу.

На нараді також йшлося про фінансову звітність закладів освіти і їх обов’язкове висвітлення на власних веб-сайтах відповідно до вимог Закону України «Про освіту»; облік, контроль та важливість економії енергоносіїв; проведення роботи з дотримання техніки безпеки на водоймах в умовах зимового періоду; підвищення ефективності роботи психологічної служби у закладах освіти тощо.

Завідувач методичного кабінету Ольга Фірчук звернулася з пропозицією щодо зміни порядку викладання та календаризації уроків в 11 класі під час проведення ЗНО 22.05.2018 (математика) та 24.05.2018 (українська мова та література), анонсувала укладення творчою групою керівників району матеріалів для проведення внутрішньої системи забезпечення якості освіти, програми розвитку професійної майстерності педагогічних працівників закладів освіти та запросила до тіснішої співпраці керівників шкіл з методичною службою району.

До присутніх звернулися і спеціалісти відділу освіти Ірина Резолюта та Володимир Кунанець, які поінформували про новації подання замовлення на документи про освіту, а саме через курс «Школа», та проведення пробного ЗНО для учнів 11 класу відповідно. Щодо участі одинадцятикласників у пробному ЗНО, то цю роботу слід активізувати, оскільки реєстрація завершується 31 січня 2018 року.

У нараді взяла участь голова районної організації профспілки працівників освіти Ярослава Кобиця, яка роз’яснила процедуру нарахувань заробітної плати педагогічним працівникам у січні-лютому 2018 року у зв’язку з підвищенням оплати праці на 25%, закликала розглянути питання виконання Колективного договору між адміністраціями та профспілковими комітетами, які представляють інтереси колективів педагогічних працівників (1 раз у рік), надала перелік закуплених для первинних профспілкових організацій нормативних документів, матеріалів на допомогу в реалізації нового Закону України «Про освіту».

За організацію заходів та реалізацію всеукраїнської програми «Схід і Захід разом» нагороджено подяками відділу освіти Яворівської РДА керівників опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» Марію Ліскевич-Карпу (директор) та Ольгу Кубішин (в.о. заступника директора), керівників Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Марію Тизьо (директор) та Любов Тузяк (заступник директора), методиста методичного кабінету Галину Каліцінську.

Прочитано 1342 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner