Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 18 березня 2018 14:07

Директор Новояворівської школи найбагатша з освітян Яворівщини

ЯвірНет провів аналіз зарплат директорів загальноосвітніх навчальних закладів Яворівського району за 2017 рік.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

За нескладними математичними підрахунками, які люб’язно надав Відділ освіти Яворівської РДА, найбільша річна заробітна плата, включаючи премію та матеріальну допомогу за 2017 рік отримала директор Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – Вань Ганна Никанорівна, екс-депутат Яворівської районної ради від партії Яценюка «Фронт змін». За попередній рік пані Вань було нараховано майже 170 тис. грн. заробітньої плати та заохочення за виконану роботу на цій посаді.

На другому місці нашого рейтингу міцно закріпилась директор Чолгинської ЗОШ І-ІІ ст. Бурденюк Олександра Омелянівна. За минулий рік їй було нараховано зарплату та премію в розмірі 160,7 тис. грн.

Ну а замикає трійку лідерів серед директорів шкіл Яворівщини із найбільшими зарплатами - Гарбуз Юрій В’ячеславович, директор Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Теодора Перуна. Йому Відділ освіти нарахував майже 157 тис. грн.

Натомість аутсайдером в цьому рейтингу зарплат став ветеран освітньої галузі, директор Краковецької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Романа Шухевича - Кропивницький Мирослав Степанович. У 2017 році йому нарахували 108,5 тис. грн. заробітньої плати.

Відповідно до наданої інформації керівнику Відділу освіти Яворівської РДА – Дорошу Михайло Петровичу за цей самий період було нараховано 138,7 тис. грн. Він навіть не потрапив у 20-ку рейтингу директорів із найбільшими зарплатами, а спеціалісти Відділу освіти по зарплаті «недотягують» навіть до директора Краковецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Варто також зазначити, що Новояворівська школа № 2, під керівництвом Ганни Вань, отримала середній результат за підсумками ЗНО на Львівщині та найгірший результат ЗНО по Новояворівську, а в рейтингу шкіл у Яворівському районі Новояворівська ЗОШ №2 перебуває приблизно на 20 місці із 33-х шкіл І-ІІІ ст. Учні цієї школи не перемагали у всеукраїнських олімпіадах. Однак премію та грошову матеріальну допомогу директор цієї школи отримала найбільшу серед усіх, 10 227 грн. та 5136 грн. відповідно. Як і заробітну плату в цілому за 2017 рік.

А от учні Чолгинської ЗОШ І-ІІ ст. під керівництвом Олександри Бурденюк, взагалі не беруть участь у ЗНО оскільки школа 2-го ступеня так звана «девятирічка» і в рейтинг взагалі не попадає, але це не завадило керівництву Відділу освіти нарахувати директору цієї школи одну з найбільших зарплат та премію.

Натомість керівнику найкращого освітнього закладу Львівщини (не включаючи місто Львів), Григорію Бабію було нараховано 151,6 тис грн., це лише 10-та позиція в рейтингу зарплат директорів шкіл Яворівщини. Така ж сама ситуація з директором Яворівської Гімназії - Наталею Моржин. Один з найкращих освітніх закладів у Яворівському району та в п’ятірці кращих шкіл Львівщини за підсумками ЗНО, але фінансове заохочення керівництва Гімназії залишає бажати кращого.

Виникає питання по якому принцу Відділ освіти Яворівської РДА фінансово забезпечує та заохочує директорів шкіл? Можливо по такому ж механізму як і приймає на роботу або за політичною окрасою, як це прийнято в нашій державі???

Прочитано 20868 разів

6

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner