Увійти

ЗареєструватисяСубота, 14 квітня 2018 10:41

Математична грамотність сучасного учня

12 квітня в опорному закладі «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» відбувся семінар вчителів математики під керівництвом методиста Л.В.Дутко «Математична грамотність сучасного учня».

Про це повідомляє Відділ освіти Яворівської РДА.

На даному семінарі обговорювалася Програма міжнародного оцінювання учнів – PISA, до якого у 2018 році Україна вперше долучиться. Програма має на меті порівняти освітні системи близько 80 країн світу через вимірювання компетентностей учнів із читання, математики та природничих дисциплін, прямо не пов’язаних з оволодінням шкільними програмами. Крім того, велика увага у дослідженні PISA приділяється вивченню факторів, що впливають на успішне навчання учнів.

Л.Дутко познайомила педагогів з завданнями практичного змісту з математики, які будуть розв’язувати учні під час проведення дослідження, а також з поняттям математичної грамотності, як здатності людини формулювати, застосовувати й інтерпретувати математику в різноманітних контекстах. Вона включає математичні міркування й застосування математичних понять, процедур, фактів та інструментів для опису, пояснення й прогнозування явищ. Вона допомагає зрозуміти роль математики у світі, робити аргументовані умовиводи й приймати рішення, необхідні людям як творчим, активним і мислячим громадянам.

Вчитель Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника О.Козак поділилася досвідом про роботу з учнями з тестовими завдання PISA попередніх років.

Також методист Л.Дутко довела до відома вчителів основні вимоги щодо проведення ДПА з математики в 9 класі у цьому навчальному році.

Прочитано 1671 разів

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
https://www.yavir.net/novunu/osvita/item/1605-matematychna-hramotnist-suchasnoho-uchnia#sigProIdb9c7bd7b97

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner