Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 03 квітня 2017 23:34

Департамент освіти і науки Львівської ОДА інформує

В рамках українсько-польського проекту «Ініціативна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання» розпочинається Міжрегіональний конкурс “ЮНІОР БІЗНЕСУ-2017” для учнів загальноосвітніх навчальних закладів серед трьох областей України (Львівської, Волинської та Рівненської).

Конкурс полягає у розробці і презентації найцікавішої ідеї для підприємницької діяльності, придуманої, описаної і заявленої молодими людьми, які братимуть участь. Заявлені молоддю проекти повинні бути інноваційного характеру, а сфера діяльності максимально відповідати потребам молоді або місцевої спільноти.
Мета конкурсу «ЮНІОР БІЗНЕСУ» формування підприємницьких якостей серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Учасниками Конкурсу можуть бути групи (команди) з 3-х учнів 8-10 класів загальноосвітніх шкіл зазначених областей. Команду очолює учитель-опікун/тренер, на якого покладено методичну та організаційну підтримку конкурсних команд. Опікун не є членом конкурсної команди.

Для участі у конкурсі необхідно подати реєстраційну анкету встановленого зразка до 16 квітня 2017 року на адресу організатора конкурсу.
Вся інформація про Конкурс опублікована на інтернет-сторінці http://www.zurnc.org
 
Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках Програми “Польська допомога задля розвитку 2016”.
Просимо поширити цю інформацію серед загальноосвітніх навчальних закладів області для залучення максимальної кількості потенційних учасників.

Прочитано 921 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner