Увійти

Зареєструватися



Четвер, 05 липня 2018 08:40

Усміхнені та красиві будьте ви щасливі

30 червня, у Яворові, на площі Ринок відбувся урочистий випускний вечір для одинадцятикласників трьох яворівських шкіл.

Про це повідомляє Yavir.net/

Коли перед школою під Ратушею та біля пам’ятника О.Маковея почали збиратись родини випускників, то у кожному колі своїми вишуканими вечірніми платтями та костюмами виділялись вони – випускники 2018 року. І що там церемонія вручення Греммі чи Оскара. Такої краси, як наша українська молодь, немає більше ніде у світі. І ця краса не тільки врятує світ, вона, хочеться вірити, врятує і нашу – їхню неньку Україну, але це буде завтра, а сьогодні вони востаннє учні своєї рідної школи – випускники.

Уже за символічною традицією, кращі випускники шкіл, поклали квіти до підніжжя пам’ятників славетних українців у нашому древньому Яворові.

На центральній площі міста, зі словами привітань до випускників звернулись: голова Яворівської РДА – Орест Хлян, міський голова Яворова – Павло Бакунець, керівник Відділу освіти Яворівської РДА – Михайло Дорош. Духовні наставники поблагословили випускників, а вчителі, батьки, родичі та друзі щиро раділи за них.

Окрім цього, Павло Бакунець дотримав свою обіцянку та подарував випускнику Андрію Филянцю, який набрав 200 балів на ЗНО із географії – планшет.

Прочитано 1172 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner