Увійти

ЗареєструватисяСереда, 22 серпня 2018 17:08

Лікбез неформальної освіти “Скільки існує професій у світі?”

Учням яворівський шкіл провели лігбез про наявні професії.

Про це повідомляє Яворівська РДА.

За ініціативи начальника відділу внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації Кравчук Ірини відбулася зустріч молоді з директором Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталієм Байдою, начальником Яворівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Михайлом Вигриновичом та начальником відділу надання адміністративних послуг Іриною Дидою. Мета зустрічі - ознайомити з специфікою організацієї, її діяльністю, кадровими потребами та оплатою праці.

На сьогоднішній день чітко ніхто не зможе відповісти на питання “Скільки існує професій у світі?” – оскільки світ професій дуже мінливий. Одні професії народжуються у зв’язку з освоєнням принципово нових технологій, виникненням нових сфер діяльності. Інші відмирають внаслідок змін у технології, організації виробництва, праці або управління. Важливо мати уявлення про діючі організації, підприємства , їхню спеціалізацію і потребу в кадрах.

Це дає молоді широкі можливості вибрати саме ту професію, яка найбільше відповідає їхнім уподобанням, здібностям, можливостям, знанням, інтересам, прагненням, умінням та складу характеру.

У Національному класифікаторі професій України на даний час згадується більше ніж 8 тисяч професій, посад, професійних назв робіт та спеціалізацій до них, а у Міжнародній стандартній класифікації професій зазначено 5113 професій та спеціальностей.

Прочитано 897 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner