Увійти

ЗареєструватисяСереда, 08 травня 2019 09:50

Директора Новояворівського ліцею звільнено через прогули

Керівника найуспішнішого навчального закладу Яворівщини, звільнено по статті.

Про це повідомляє Яворівська районна рада.

У вівторок, 7 травня, під головуванням Ярослави Кобиці відбулося засідання постійної комісії Яворівської районної ради з питань освіти, культури, спорту та туризму за участі начальника відділу освіти Яворівської РДА - Володимира Байди

Серед ряду важливих питань, комісією було розглянуте подання начальника відділу освіти Яворівської райдержадміністрації щодо звільнення Бабія Григорія Ярославовича з посади директора Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

Після обговорення члени комісії зробили висновок про доцільність такого звільнення та рекомендували голові Яворівської районної ради погодити звільнення Григорія Бабія з посади директора Новояворівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей» Яворівської районної ради Львівської області згідно п. 4 ст. 40 КЗпП України.

Цьогод ж дня начальник Відділу освіти Яворівської РДА видав назак та трутову книжку Григорію Бабію.

Нагадаємо, що напочатку цього навчального року батьки та керівник Відділу освіти Яворівської РДА, розкритикували звіт Григорія Бабія, як диретора ліцею та визнали його незадовільним. Варто зазначити, що на чергові батьківські збори, які відбулись 27 грудня 2018 року, тодішній керівник Новояворівського ліцею взагалі не зявився.

Також, Яворівський районний суд розглядає кримінальну справу де Городоцька місцева прокуратура обгрунтовано обвинувачє Григорія Бабія у шахрайстві під час будівництва школи у Яворові, як екс-керівника Відділу освіти Яворівської РДА.

Прочитано 1725 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner