Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 20 квітня 2017 16:09

Конкурс вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка

За результатами фінального етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка дипломом ІІІ ступеня нагоджується Кожух Єлизавета.

 Про це повідомляється на офіційному сайті Відділу освіти Яворівської РДА.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.04.2017 №529 «Про нагородження переможців VІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» за результатами фінального етапу дипломом ІІІ ступеня нагоджується Єлизавета Кожух , учениця 10 класу Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 (учитель української мови та літератури Фульмес Любов Іванівна).

Міжнародний мовно-літературний конкурс є вшануванням творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, проводиться з метою виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їхнього творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні і за її межами.

Даний міжнародний конкурс проводився в три етапи: спочатку на районний конкурс пізніше на обласному рівні, а вже потім всеукраїнський.
Щиро вітаємо переможницю та її наставника, бажаємо творчої наснаги й подальших успіхів!

Прочитано 915 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner