Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 01 травня 2017 10:55

Семінар з Цивільного захисту директорів ЗНЗ І-ІІІ ступенів на Яворівщині

У четвер 27 квітня, в селі Рясне-Руська Яворівського району у місцевому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», відбувся семінар директорів ЗНЗ І- ІІІ ступенів з «Цивільного захисту»

Про це повідомляє Відділ освіти Яворівської РДА

На початку семінару директор НВК Хоружий І.В. ознайомив присутніх з програмою семінару. До слова були запрошені начальник відділу освіти Яворівської РДА Дорош М.П., викладач НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області Сеник Б.І., голова сільської ради села Рясне-Руське Смокоровська Е.П. Також учні НВК підготували патріотичний виступ, в якому продемонстрували цінності села Рясне-Руське.
Педагоги навчального закладу провели цікаві, повчальні та змістовні уроки, тренінги та виховні заходи.

Крім цього, під час семінару було продемонстровано показові навчально-практичні заняття з надання долікарської допомоги у випадку терористичного акту та порятунку населення у разі хімічної загрози, тренування з евакуації учасників навчально-виховного процесу у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

До тренувань були залучені комісія з надзвичайних ситуацій, евакуаційна комісія, ланка зв’язку та оповіщення, ланка охорони громадського порядку, ланка пожежогасіння та медична ланка.
Після завершення рятувальних дій директором НВК було зачитано наказ по підсумках проведення показового Дня ЦЗ, вручено нагороди переможцям конкурсів, а учасники навчально-виховного процесу організовано повернулись у приміщення навчального закладу.

Прочитано 1300 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner