Увійти

ЗареєструватисяСубота, 13 травня 2017 20:51

Круглий стіл соціальних педагогів на Яворівщині

11 травня 2017 року у Краковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Романа Шухевича відбувся круглий стіл соціальних педагогів ЗНЗ І-ІІ ступенів

Про це повідомляє Відділ освіти Яворівської РДА.

Темою цього круглого столу була «Взаємодія соціального педагога з урядовими та неурядовими організаціями щодо надання допомоги дітям та сім'ям в кризовій ситуації». Стадник О.В., методист методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації, наголосила на важливості надання допомоги дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У роботі круглого столу взяли участь Рис Олена Богданівна, начальник служби у справах дітей, розповіла про необхідність налагодження взаємодії школи та громадськості. Давид Оксана Михайлівна, капітан ювенальної превенції акцентувала увагу на проведенні профілактичної роботи з дітьми та їх батьками.

Під час засідання присутні активно обговорювали проблеми сучасних школярів та шляхи допомоги тим, хто її потребує. Чугаєвська О.Б., соціальний педагог Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Андрусіва, керівник районної методичної комісії соціальних педагогів, ознайомила присутніх з особливостями надання соціально-психологічних послуг дітям у кризових ситуаціях. Дякуємо п. Олені Рис та п. Оксані Давид за співпрацю. Кропивницькому Мирославу Степановичу, керівнику школи, щира подяка за теплий прийом, Сализі Наталії Василівні, соціальному педагогу даного навчального закладу, за організаційні приємні моменти.

Прочитано 688 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner