Увійти

ЗареєструватисяСубота, 13 травня 2017 22:05

День матері на Яворівщині в селі Чернилява

13 травня учнівський колектив Чернилявської ЗОШ I-III ступенів імені Теодора Перуна під керівництвом заступника директора школи Лесі Хомік та педагога-організатора Марії Теслі запросили усіх матерів на святковий концерт, присвячений найдорожчій для кожного з нас людині – рідній матусі.

Про це повідомляє відділ освіти Яворівської РДА

З привітальним словом до батьків звернувся директор школи Юрій Гарбуз, який побажав усім матерям міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, мирного неба та щасливої долі.Школярі ж звернулись до своїх матусь милозвучними піснями, віршами, ритмічними танцями.

В актовому залі школи панувала атмосфера любові, добра, радості і… смутку від віршів чи пісень про маму, яка знаходиться далеко від нас. Присутні, затаївши подих, ловили кожне слово дітей про Богоматір Марію, Матір Україну та земну маму. Учні щиро розповідали про те, як вони люблять свою маму і за неї молять Бога. Свято закінчилось, а приємні враження у батьків, задоволених виступами своїх дітей, залишаться ще на довгий час і будуть приємно тішити згадками до наступного Свята Матері та Родини.

Прочитано 1173 разів

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
https://www.yavir.net/novunu/osvita/item/391-den-materi-na-yavorivshchyni-v-seli-chernyliava#sigProId03aeec6d67

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner