Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 22 травня 2017 15:40

Відбувся всеукраїнський конкурс «Квітуча Україна»

З 10 по 12 травня 2017 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна».

Про це повідомляє Відділ освіти Яворівської РДА.

До участі у фінальному етапі були запрошені команди-переможці відбіркового етапу (відповідно до наказу НЕНЦ від 20 квітня 2017 №36 «Про підсумки заочного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна») з Київської, Рівненської, Івано-Франківської, Харківської, Запорізької, Полтавської, Дніпропетровської, Житомирської, Волинської, Вінницької, Львівської, Сумської, Чернівецької та Чернігівської областей. Фінальний етап Конкурсу було проведено в очній формі з 10 до 12 травня в м. Києві.

Програмою заходу було передбачено:
1. Проведення командами-учасниками конкурсу «Квітуча Україна» виступів-презентацій представлених на конкурс проектів з квітникарства та ландшафтного дизайну.
2. Втілення презентованих проектів клумб та ландшафтних композицій.

За результатами конкурсного змагання Львівську область презентували учні Великопільського НВК ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ (Павлик Вероніка, Данчишин Соломія, Прус Марія, Зінькевич Оксана) з темою проекту: «Монгольф’єр. Квітуча куля», і були нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за зайняте ІІІ місце. Керівник команди Божик І.В., вчитель біології, отримала подяку за підготовку учнівської молоді до участі у Всеукраїнському конкурсі та втіленні проекту на території еколого-натуралістичного центру.

Прочитано 2254 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner