Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 17 березня 2017 21:28

Полісмени наголошують школярам про небезпеку прогулянок по Яворівському полігону

Працівники Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області побували у Завадівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Учнями 5 -11 класів провели профілактичну бесіду на теми: «Негативний вплив соціальних мереж на дітей, «Групи смерті», які схиляють дітей до суїциду», «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх».

У події взяли участь також вчителі та працівники галузі культури. «Поліцейські роз’яснили учням, чому не можна заходити на територію Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон), оскільки там цілодобово проводяться стрільби по всіх напрямках із різноманітних зразків зброї, а це – небезпечно. Також правоохоронці акцентували увагу на одній із найпоширеніших нині проблем – шахрайства, порозмовлявши на тему – «Обережно! Шахраї! Попередь своїх родичів».

Окрім цього, старший інспектор Яворівського відділу поліції Оксана Давид та інспектор Наталія Бринько провели профілактичні заняття з учнями Великопільської та Івано-Франкової шкіл на теми правопорушень та впливу соціальних мереж», – повідомив старший інспектор Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, каптан поліції Іванна Курілець.

Нагадаємо,  командування Міжнародного центру миротворчості та безпеки й керівництво Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області виступили зі зверненнями до громадян, в яких наголошено на забороні проходу та проїзду на територію Яворівського полігону, а також торкання боєприпасів, що не вибухнули, збирання металобрухту, полювання, рибальства, а в літню пору – збирання ягід, грибів, косіння трав.

Прочитано 589 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner