Увійти

ЗареєструватисяСубота, 03 червня 2017 17:19

Інструктивно-методична нарада у Івано-Франківській школі

31 травня, в Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка, Яворівського району, відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи та вчителів предмета «Захист Вітчизни».

Про це повідомляє Відділ освіти Яворівської РДА.

Участь у цьому заході прийняти представники Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бірківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ", Середкевицького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ", Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка – переможців окружних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). І

нструктивно-методичне заняття провели методисти методичного кабінету відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації Каліцінська Г.М. та Флис Б.В. Каліцінська Г.М. наголосила на тому, що Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є важливою складовою системи патріотичного виховання та представила педагогам «Рекомендації щодо організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». У своєму виступі Флис Б.В. наголосив на тому, що основою військово-патріотичного виховання є складова національного виховання, головною метою якого є становлення самодостатнього громадянина-патріота України.

Мета військово-патріотичного виховання конкретизується через систему таких виховних завдань:
- утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України;
- виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки;
- підвищення престижу військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до захисника вітчизни, героя;
- усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю;
- сприяння набуттю дітьми та молоддю патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення, уміння визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства, спілкуватися з соціальними інститутами, органами влади, спроможності дотримуватись законів та захищати права людини, готовності взяти на себе відповідальність, здатності розв’язувати конфлікти відповідно до демократичних принципів.
По закінченню наради методисти методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації Каліцінська Г.М. та Флис Б.В. дали змогу присутнім учасникам наради ще раз переглянути відеоролики виступу шкільних команд, які стали переможцями І-го етапу військово-патріотичної гри «Джура» (Сокіл) та вказали на допущені помилки при проведенні таких заходів. Галина Мирославівна та Богдан Володимирович ознайомили учасників наради з новими вимогами щодо проведення наступних етапів гри «Джура»(Сокіл) та побажали учасникам шкільних команд військово-патріотичної гри «Джура «(Сокіл) вдалих стартів.

Прочитано 927 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner