Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 14 березня 2017 21:50

Нова школа у Яворові

14 березня 2017 р голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, мер міста Яворова Павло Бакунець обговорили будівництво середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 990 учнів по вул. Маковея у м. Яворові Львівської області.

В ході зустрічі розглянули технічну документацію, обговорили персективи ризики, обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування.
Основними чинниками, що зумовили будівництво школи у м. Яворів є двозмінність навчання та навчання школярів у нетипових приміщеннях. В школах м. Яворова навчається 1933 учні. Навчання в усіх школах проводиться в дві зміни. Кількість учнів міста, які навчаються в другу зміну становить 682 дитини (35%). Відомо, що навчання у ІІ зміну позначається на якості знань, бо за таких умов діти можуть сприймати лише 70% навчального матеріалу.
Найгірша, майже критична ситуація склалася з матеріально-технічною базою Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Вона розташована у пристосованих чотирьох приміщеннях (І та ІІ навчальні корпуси, майстерня та спортзал). Відповідно, різні предметні кабінети знаходяться в різних корпусах, а це означає, що відбувається постійна міграція (в дощ, ожеледь, мороз) з корпусу в корпус, в майстерню. Для учнів 7-11 класів заняття з фізичної культури упродовж трьох останніх років проводиться в приміщенні, що на відстані більше 500 метрів від будівлі школи. Через це спостерігається збільшення статистичних показників щодо простудних захворювань серед школярів.
Проблемою є також те, що Яворівська ЗОШ І ст. розташована у приміщенні гімназії. Діти початкової школи навчаються в другу зміну.
Місто Яворів є місцем дислокації 24 Окремої механізованої бригади. В межах військового містечка розташований НВК «ЗОШ І- ст. – ДНЗ», потужність якого не забезпечує потребу містечка у групах дошкільнят і навчання в якому здійснюється у 2 зміни. Будівництво школи дасть можливість вирішити одразу дві проблеми: ліквідувати двозмінність навчання в школах міста та збільшити кількість груп для дошкільнят.

Прочитано 1046 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner