Увійти

ЗареєструватисяСереда, 07 червня 2017 12:37

На Яворівщині бібліотекарі провели районний семінар

Нещодавно в Добростанській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Читання як проблема сучасного школяра».

Про це повідомляє Відділ освіти Яворівської РДА.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулась директор школи Дмитрюк Ганна Іванівна, яка побажала учасникам семінару цікавої та плідної праці. Присутні мали змогу ознайомитися з досвідом роботи шкільного бібліотекаря Балянди Галини Федорівни. Галина Федорівна в своїй презентації показала, як повинен діяти бібліотекар, аби справити враження на сучасного читача, зробити бібліотеку яскравою, показати нестандартний зміст і форму своєї роботи, внести ауру новизни. Від якості роботи бібліотеки залежить якість поколінь – як сучасного, так і прийдешнього.

Пізніше Галина Федорівна запропонувала учасникам семінару відвідати «Форум шкільних видавців». Плоди своєї творчої праці діти кожного класу подарували шкільній бібліотеці.
Cподобався учасникам семінару захід «Сім чудес бібліотеки», у якому показали свої таланти учні 1-9 класів. Схвально прокоментували форму та зміст даного заходу Гіщак Анна Володимирівна (Яворівська школа І - ІІІ ступеня № 2) та Караїм Любов Степанівна (Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. П.Андрусіва).

Підводячи підсумок проведення семінару, Меленчук Ірина Богданівна, методист районного методичного кабінету, від імені всіх бібліотекарів подякувала господарям за гостинність, а бібліотекарю за плідну працю.

Прочитано 987 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner