Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 13 червня 2017 22:26

На Яворівщині провели І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»)

Сьогодні, 13 червня в Яворівському національному природньому парку, відбулись Всеукраїнські дитячо-юнацької військово-патріотичної ігри «Сокіл» («Джура»).

Про це на своїй сторінці у Faсebook повідомила Галина Каліцінська, методист Відділу освіти Яворівської РДА

Свою витривалість, кмітливість, гарт та мужність демонстрували рої із 6 ЗНЗ району: Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка, Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бірківського НВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ" та Середкевицького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ".

Умовами гри було передбачено проведення 6 конкурсів: «Візитка рою», «Кращий звіт про доброчинні справи під гаслом «Добре діло», «Впоряд» (стройова підготовка), «Перетягування линви», «Стрільба з пневматичної зброї», «Рятівник».

У запеклій, але справедливій боротьбі перемогу здобули такі команди:

  • І місце - команда «Новітні гайдамаки» Бірківського НВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ;
  • ІІ місце- команда «Розточанський кіш» Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка;
  • ІІІ місце – команда «Ми діти твої, Україно» Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Усі команди нагороджено дипломами, кубками, медалями, подарунками та грошовими преміями. Кожен учасник гри отримав певний досвід і масу позитивних емоцій від участі в змаганнях.

Галина Мирославівна - безмежно вдячна команді однодумців, свім колегам, які сьогодні були разом з нею, директорам шкіл і керівникам команд за сприяння участі роїв у першому районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та за яскраві, неповторні хвилини радості та оптимізму. Без сумніву, якщо в нас така молодь, то ніякий ворог нам не страшний! - зазначила Галина Каліцінська.

Прочитано 1558 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner